• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 11253
  • Dodano: 2022-02-13 / 18:09
  • Komentarzy: 0

  Za nami drugi etap "Naratonu". Ponad setka uczestników w lesie w Suchym Borze

  Organizatorzy "Naratonu" umożliwili pokonanie uczestnikom królewskiego dystansu "na raty". To już druga edycja tego wydarzenia, a trasa w lasach Suchego Boru jest jedną z ulubionych wśród uczestników.


  W tej imprezie biegowej liczy się systematyczność. Trzeba sumiennie co tydzień przebiegać kolejne etapy, które na koniec zostaną uhonorowane medalem. Za nami drugi etap drugiej edycji wydarzenia pn. "Naraton". Opolski Zimowy Maraton Na Raty to impreza składająca się z sześciu etapów, które zsumują się w królewski dystans. - Bieg jest wymyślony jako pełny maraton, 42 kilometry 195 metrów, ale podzielony na 6 odcinków po 7 kilometrów - wyjaśnia Sławomir Smoliński, organizator i pomysłodawca imprezy.

  W drugim etapie biegacze mieli do pokonania około 7 kilometrową trasę po dzikiej i pięknej scenerii lasu w Suchym Borze. - Brałam udział w Naratonie w ubiegłym roku i również w okolicach święta zakochanych mieliśmy okazję biec w tym lesie. Zdjęcia z ubiegłego roku są pełne śniegu, a dziś było piękne słońce. Las ma to do siebie, że wiatru tam nie było czuć, a tylko zimny wiatr psuł dzisiejszą wiosenną aurę - mówią biegacze.

  Poniżej harmonogram biegów:

  3) - etap III 7 km 20.02.2022 r. niedziela Ciepielowice - trasa w trakcie wyznaczania
  4) - etap IV 7 km 27.02.2022 r. niedziela Masów - trasa w trakcie wyznaczania
  5) - etap V 7 km 06.03.2022 r. niedziela Zawada - trasa Turawskiej Siódemki
  6) - etap VI 7,195 km 13.03.2022 r. niedziela Suchy Bór - start z boiska WKS Suchy Bór

  Zdjęcie (1/90)

  (Fot. Dżacheć)

  Patronat 24opole
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".