• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5552
  • Dodano: 2022-02-11 / 15:46
  • Komentarzy: 0

  Zderzenie dwóch ciężarówek i osobówki na obwodnicy Opola

  Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło na skrzyżowaniu ulicy Oleskiej z obwodnicą Opola. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.


  W piątek 11 lutego około godziny 11.30 do opolskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów ciężarowych i osobowego na obwodnicy Opola w pobliżu skrzyżowania z ulicą Oleską. Na miejsce skierowano straż oraz policję.

  Na czas działań służb ruch za skrzyżowaniem ulic Powstańców Warszawskich i Oleskiej w stronę Centrum Handlowego Turawa Park był lekko utrudniony. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany, jak wskazują służby pracujące na miejscu - pojazdy w wyniku niezachowanej odpowiedniej odległości najechały na siebie. Zdarzenie zostało zaklasyfikowane jako kolizja drogowa.

  Przed nami mroźna noc. Meteorolodzy wydali ostrzeżenia pogodowe. - Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu deszczu ze śniegiem, mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -2°C, temperatura minimalna przy gruncie około -4°C - czytamy. Ostrzeżenie zacznie obowiązywać w piątek 11 lutego w godzinach wieczornych, a niekorzystne warunki pogodowe mają utrzymać się do soboty rano.

  Zdjęcie (1/8)

  (Fot. Zbyszek)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".