• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 4001
  • Dodano: 2022-02-08 / 06:30
  • Komentarzy: 0

  Ferie zimowe w Opolu. Ta atrakcja dla dzieci to hit!

  Miasteczko Strażackie dla dzieci powróciło do Opola! Tym razem masę atrakcji dla dzieci znajdziecie pod dachem - w hali kompleksu rekreacyjno-sportowego Gwardia, przy ul. Kowalskiej w Opolu. Trzeba się jednak spieszyć, bo obiekt będzie czynny jeszcze tylko kilka dni.

  Miasteczko Strażackie jest już dobrze znane Opolanom z edycji wakacyjnych - przez całe lato 2021 z atrakcji można było korzystać pod gołym niebem, na parkingu Centrum Handlowego Karolinka. Tym razem obiekt wypełniony ogromnymi dmuchańcami dla dzieci powrócił pod dach, do hali kompleksu rekreacyjno-sportowego Gwardia przy ul. Kowalskiej w Opolu.

  Do dyspozycji dzieci w wieku od 2 do 12 lat jest masa atrakcji, w tym głównie dmuchańców nawiązujących do straży pożarnej. Znajdziemy tam m.in. zjeżdżalnię w formie wozu strażackiego, plac zabaw w sttrażackiej remizie czy poduchę, tzw. miękką górkę, z wielkimi radiostacjami. Największą atrakcją jest jednak ogromny, dmuchany tor przeszkód o długości ponad 80 metrów, złożony z 8 elementów, zapewniający dzieciom masę wyzwań i super zabawę.

  Jeszcze tylko kilka dni!

  Miasteczko Strażackie w hali to miejsce, które na pewno warto odwiedzić z dziećmi podczas ferii zimowych. Trzeba się jednak spieszyć, bo obiekt będzie otwarty jeszcze tylko do końca ferii, czyli do niedzieli 13 lutego 2022 r.

  Więcej szczegółów o Miasteczku Strażackim znajdziecie na stronie internetowej :Miasteczko Strażackie z atrakcjami dla dzieci w Opolu!
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.