• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1040
  • Dodano: 2022-01-30 / 08:30
  • Komentarzy: 0

  UNI pewnie awansuje do kolejnej rundy Pucharu Polski

  (Fot. Dżacheć)

  W 1/8 finału pokonały Legionovie Legionowo

  Znakomite spotkanie w Pucharze Polski Wilczyc! Podopieczne Nicoli Vettoriego w Legionowie w trzech setach rozprawiły się z miejscową Legionovią i awansowały do 1/4 Pucharu Polski.

  Opolanki rozpoczęły w składzie Wołodko, Pamuła, Pellegrino, Bączyńska, Borawska, Muszyńska i libero Adamek. Od początku narzuciły swój styl gry i szybko zbudowały dużą przewagę. Niestety, słabsza środkowa część gry w wykonaniu przyjezdnych i musiało dojść do przewagi, a tam 26:28 wygrały Opolanki.

  Druga partia to ponownie pewne prowadzenie gry przez faworytki, którymi były Opolanki. Drugoligowa Legionovia jednak nie zamierzała poddać się łatwo, lecz to było za mało, by pokonać UNI, które wygrało do 22. Ostatnia partia to była kropka nad "i", gdyż przyjezdne wykorzystały zmęczenie rywalek, zamykając trzeciego seta do 18 i cały mecz 0:3, a MVP spotkania została Weronika Wołodko. W ćwierćfinale zmierzą się z Developresem Rzeszów, które pokonało ŁKS Commercon Łódź u siebie 1:3.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".