• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2716
  • Dodano: 2022-01-27 / 08:59
  • Komentarzy: 0

  Pożar samochodu osobowego w Kup. Jedna osoba trafiła do szpitala

  (Fot. OSP Kup)

  Trzy zastępy straży pożarnej interweniowały przy pożarze samochodu osobowego na terenie zakładu w Kup. W wyniku poparzeń jedna osoba trafiła do szpitala.


  W środę 26 stycznia o godzinie 20.38 do opolskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o płonącym pojeździe na terenie jednego z zakładów w miejscowości Kup. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, w tym dwa zastępy z JRG 2 w Opolu oraz zastęp strażaków ochotników z OSP Kup, Zespół Ratownictwa Medycznego i patrol policji.

  - Po dojeździe na miejsce zastaliśmy rozwinięty pożar komory silnika w pojeździe znajdującym się na terenie jednego z zakładów w naszej miejscowości. Niezwłocznie podano jeden prąd wody w natarciu oraz jeden w obronie na znajdujące się obok budynki oraz inne pojazdy. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba, która po udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy, została przetransportowana do szpitala. Działania zakończyliśmy około godziny 21:25 - przekazali strażacy ochotnicy z OSP Kup.

  Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustala policja. Na tę chwilę nie wiadomo jakie były przyczyny pojawienia się ognia w pojeździe.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".