• Dodano: 2022-01-24 / 13:08

Awans Juniorów Gwardii Opole do 1/8 finału Mistrzostw Polski

(Fot. KPR Gwardia Opole)

W Stegu Arenie rywalizowały cztery drużyny

Wielkie brawa dla juniorów Gwardii Opole! W dniach 21-23 stycznia, młodzi Gwardziści rywalizowali o awans do kolejnej rundy Mistrzostw Polski Juniorów. Ich przeciwnikami było Vive II Kielce, UMKS-PMOS Chrzanów oraz UKS Anilana Szkoła Marcina Gortata Łódź.

W pierwszym spotkaniu Opolanie zagrali z Kielczanami. Bardzo szybko, bo po dosłownie kilkunastu minutach, Gwardziści prowadzili aż 11:0, a ostatecznie wygrali mecz 38:20. W sobotę podeszli do kolejnego meczu - tym razem z zespołem Chrzanowa. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, a najlepsze odzwierciedlenie było w wyniku - do przerwy różnica bramek wynosiła jedno trafienie. Druga połowa to całkowity koncert gry ofensywnej Opolan. Bardzo szybko odskoczyli swoim rówieśnikom i ostatecznie zwyciężali 9 bramek. W niedzielnym, finałowym meczu z zespołem z Łodzi pewnie przypieczętowali swoje pierwsze miejsce w tabeli, wygrywając 31:23 i po końcowej syrenie mogli się cieszyć z awansu do kolejnej fazy rozgrywek.

2022-01-24 13:20:09 [46.204.19.*] id:1631324
    GRZEŚ 17: Napisał postów [195], status [starszy wyjadacz] Reputacja