• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1300
  • Dodano: 2022-01-22 / 21:34
  • Komentarzy: 0

  Ostatni etap El. MMP w futsalu U19 w Komprachcicach zakończony

  (Fot. Dżacheć)

  Oprócz Dremanu Futsal, udział wzięły drużyny z Bielska-Białej, Gliwic oraz Rudna

  Ostatnia faza eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu u19 rozegrała się w hali WOSiR w Komprachcicach, gdzie miejscowi młodzieżowcy ekstraklasowego Dremanu Futsal walczyli o awans do finału mistrzostw, do którego awansować mogły trzy drużyny. Oprócz gospodarzy, przyjechał Rekord Bielsko-Biała, GSF Gliwice oraz Młodość Rudno.

  Rywalizację otworzyła potyczka pierwszej wraz z ostatnią wymienioną wyżej ekipą, a więc Rekord i Młodość. Zawodnicy z Bielska pewnie pokonali rywali 3:0. Dopiero w drugim spotkaniu rywalizowali gospodarze, lecz i oni tym samym rezultatem ulegli Gliwiczanom. Za to już w swoim kolejnym spotkaniu, młodzi futsaliści Dremanu, cieszyli się ze zwycięstwa nad graczami z Rudna, w rezultacie aż 6:1, natomiast w tej kolejce gier, faworyzowany Rekord rozgromił GSF trafiając pięciokrotnie, nie tracąc żadnej bramki. Ostatni mecz gospodarzy to potyczka ze zwycięzcą eliminacji, Rekordem, który pokonał Dreman aż 6:0, a w spotkaniu kończącym turniej, GSF Gliwice pokonało Młodość Rudno 2:1 i zajęło drugie miejsce, a ostatnią lokatę premiowaną awansem uzyskał Dreman Futsal.

  Wyniki:
  Rekord Bielsko-Biała - Młodość Rudno 3:0
  Dreman Futsal - GSF Gliwice 0:3
  Dreman Futsal - Młodość Rudno 6:1
  Rekord Bielsko-Biała - GSF Gliwice 5:0
  Dreman Futsal - Rekord Bielsko-Biała 0:6
  Młodość Rudno - GSF Gliwice 1:2

  Tabela Końcowa:
  1.Rekord Bielsko-Biała (3-0-0)
  2. GSF Gliwice (2-0-1)
  3. Dreman Futsal (1-0-2)
  4. Młodość Rudno (0-0-3)
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".