• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2722
  • Dodano: 2022-01-18 / 15:35
  • Komentarzy: 0

  Prezydent miasta oraz instytucje miejskie również grają do "bramki" WOŚP

  Platforma aukcyjna opolskiego Sztabu WOŚP już działa, a na aukcję trafiają kolejne przedmioty. Dziś poznaliśmy "gifty" od prezydenta Arkadiusza Wiśniewskiego, działaczy sportowych i instytucji miejskich.


  - Chciałbym zaprosić wszystkich do udziału. Czasy nie do końca są sprzyjające, żeby bezpośrednio uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach, ale liczymy na to, że się uda. Dzięki zaangażowaniu sztabu oraz wpłacających pomoc trafia wiemy w jaki sposób i do kogo. To wszystko przejrzyste, transparentne i bardzo potrzebne. Ze względu na trudne czasy zachęcam do korzystania z puszek internetowych. Ja oczywiście jak co roku również będę kwestował. Miasto przygotowało szereg podarków, które mają zachęcać do wpłat na Orkiestrę. Zawsze przekazuję zaproszenie VIP na Festiwal Polskiej Piosenki, ono będzie dostępne, a także specjalny model opolskiej Karolinki. - mówi prezydent Arkadiusz Wiśniewski.

  Na licytację trafi gitara wykonana z oryginalnych części motoryzacyjnych - to elementy skrzyni biegów, silnika i warsztatowego podnośnika samochodowego. Gitara jest sprawna, gra, a wykonana została specjalnie na tę licytację.

  Do licytacji trafi autorski scenariusz reżysera i notatkami autorów wykorzystany do tworzenia serialu "Behawiorysta". Dodatkowo 3 książki Remigiusza Mroza wraz z autografami autora, reżysera, aktorów czy producentów.

  Voucher na romantyczną kolację na Zamku Górnym obejmująca wieczorne zwiedzanie obiektu, a także unikatowy model pomnika Księcia Władysława II. Będzie można wylicytować organizację własnego koncertu. Będzie można wylicytować "urodziny w NCPP". Dodatkowo dla miłośników teatru - licytacja dnia w teatrze razem z udziałem w spektaklu od strony widza i aktora.

  Galeria Sztuki Współczesnej podarowała kurs grafiki warsztatowej obejmującej 12 zajęć. Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała książki z autografami. Do wygrania jest również oryginalna lampa w kształcie mikrofonu, wykonana ze stali szlachetnej przez firmę Juro-Tech z Opola.

  - Dział sportowy przygotował kolację z wybranym piłkarzem Odry Opole, a także miesięczny kurs judo z mistrzem Polski panem Tomaszem Szczepaniakiem. Do wylicytowania będą między innymi koszulki oraz piłki meczowe z autografami zawodników. Dla fanów opolskiego sportu nie lada gratką będzie również długopis, którym podpisano umowę na budowę Stadionu Opolskiego przekazany przez Zakład Komunalny w Opolu - mówi Marcin Sagan, naczelnik Wydziału Sportu Urzędu Miasta Opola.

  Szczegółowy program wydarzeń dostępny jest w poniższym artykule:

  Zobacz program 30. Finału WOŚP w Opolu. Varius Manx gwiazdą wieczoru!  Zdjęcie (1/61)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".