• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1078
  • Dodano: 2022-01-14 / 20:06
  • Komentarzy: 0

  Samochód osobowy i ciężarówka zderzyły się w Praszce

  (Fot. OSP Praszka)

  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś po południu w Praszce na ulicy Warszawskiej. Nieuwaga kierowców doprowadziła do kolizji samochodu osobowego i ciężarowego. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.


  W piątek 14 stycznia o godzinie 13.28 do oleskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Warszawskiej w Praszce. Na miejsce udały się zastępy straży pożarnej m.in. z OSP w Praszce, Zespół Ratownictwa Medycznego i patrol drogówki.

  Po dojeździe na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciężarowego. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń. Droga na czas działań służb była chwilowo nieprzejezdna, później ruch odbywał się wahadłowo.

  Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustala policja.

  - Apelujemy o rozsądek i ostrożność, szczególnie teraz kiedy temperatury spadają poniżej 0. Droga w niektórych miejscach może być pokryta lodem. Dbajmy o stan techniczny swoich pojazdów, a wyruszając w podróż bądźmy wypoczęci. To od naszego odpowiedzialnego podejścia zależy czy bezpiecznie dojedziemy do celu. I pamiętajmy - noga z gazu - apelują policjanci.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".