• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 13629
  • Dodano: 2022-01-11 / 08:51
  • Komentarzy: 0

  Opole Zaodrze: 69-latek zmarł na chodniku podczas spaceru z psem

  Opole Zaodrze: 69-latek zmarł na chodniku podczas spaceru z psem
   <i>(Fot. Dżacheć)</i>

  (Fot. Dżacheć)

  Mężczyzna miał wyjść na codzienny spacer z psem. Niestety był to ostatni spacer mieszkańca Zaodrza. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia przyczyny nagłej śmierci na chodniku.


  We wtorek 11 stycznia około godziny 7.00 do opolskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który bez oznak życia leżał na chodniku w pobliżu punktu gastronomicznego przy ulicy Niemodlińskiej w Opolu. Obok ciała był pies.

  Przykre zdarzenie potwierdza Komenda Miejska Policji w Opolu. - 69-letni mężczyzna wyszedł rano na spacer z psem. Z nieustalonych przyczyn pan prawdopodobnie zasłabł i zmarł na chodniku. Na pomoc było niestety za późno - słyszymy.

  Zmarły 69-latek był mieszkańcem Zaodrza. Nie wiadomo, czy cierpiał na jakąś chorobę, czy może nieszczęśliwy przypadek spowodował, że kiedy zasłabł i upadł na chodnik, nie było szans na ratunek. Przyczyny i okoliczności tragedii będą ustalane w toku czynności policji i prokuratury.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".