• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2347
  • Dodano: 2022-01-10 / 09:41
  • Komentarzy: 1

  Zatrzymany za uprawę marihuany oraz posiadanie narkotyków

  (Fot. KPP Krapkowice)

  Policjanci z Krapkowic zatrzymali 32-latka podejrzanego o uprawę marihuany oraz posiadanie narkotyków. Mężczyzna wpadł podczas interwencji mundurowych. Mieszkaniec Krapkowic został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Grozi mu teraz kara do 8 lat więzienia.

  Policjanci otrzymali zgłoszenie o dwóch mężczyznach, którzy mieli przeskakiwać płot jednej z posesji w Krapkowicach. Mundurowi, idąc za śladami natknęli się na worek, w którym znajdowały się krzewy konopi indyjskiej. Następnie mundurowi dokładnie sprawdzili posesję, której dotyczyła interwencja. Tam znaleźli jeszcze kilka krzewów tej rośliny.

  Teren posesji został zabezpieczony przez technika kryminalistyki, a krzewy wysłane do analizy. Z uprawy, jaką posiadał mężczyzna można wytworzyć około 650 działek narkotyku. Dodatkowo przeszukując mieszkanie 32-latka policjanci znaleźli inne środki odurzające, w tym MDMA.

  Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Będzie odpowiadał za uprawę konopi indyjskiej i posiadanie środków odurzających. Za czyny, których się dopuścił grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-01-10 16:57:35 [37.30.115.*] id:1630317  
  Luzi: Napisał postów [1318], status [stały bywalec] Reputacja
  Znowu taka strata. Tyle ziółka się zmarnowało.

  Nick:
  Treść: