• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1671
  • Dodano: 2021-12-28 / 10:17
  • Komentarzy: 0

  Bezobsługowy salon gier zlikwidowany

  (Fot. KAS Opole)

  Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej w Opolu przeprowadzili działania na terenie powiatu brzeskiego, gdzie zlikwidowali nielegalny salon gier. W ramach działań zabezpieczono 3 automaty do gier oraz 4 tysiące złotych w gotówce.


  Na początku grudnia br. funkcjonariusze opolskiej Krajowej Administracji Skarbowej skontrolowali nielegalny bezobsługowy salon, w którym ujawniono trzy automaty do gier hazardowych. W automatach znaleziono gotówkę w wysokości ponad 4 tys. zł. Funkcjonariusze przeprowadzili eksperyment, który potwierdził hazardowy charakter urządzeń.

  Opolski Urząd Celno-Skarbowy w Opolu prowadzi w sprawie postępowanie karne skarbowe i postępowanie administracyjne.

  Za przestępczą działalność polegającą na organizowaniu nielegalnych gier hazardowych grozi kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do lat 3 albo obie te kary łącznie.

  Krajowa Administracja Skarbowa przypomina, że legalna gra hazardowa na automatach może odbywać się tylko i wyłącznie w salonach gier na automatach Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. i kasynach gry, które posiadają koncesję. Lista legalnych salonów gier na automatach dostępna jest na stronach internetowych Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. Wykaz obowiązujących koncesji na kasyna gry znajduje się na stronie Portalu podatkowego.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".