• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3961
  • Dodano: 2021-12-08 / 09:58
  • Komentarzy: 0

  Utrudnienia w obrębie budowy Dworca Wschodniego

  (Fot. Dżacheć)

  Prace związane z układaniem ostatniej warstwy masy ruszyły z niewielkim opóźnieniem, ale są prowadzone z wyłączeniem jednego pasa ruchu. W związku z pracami przy budowanym Centrum Przesiadkowym Opole Wschodnie są utrudnienia.


  Zaplanowane na poniedziałek prace drogowców przesunęły się na wtorek i środę (7 i 8 grudnia). W związku z kolejnym etapem prac, zamknięty jest fragment ulicy Batalionów Chłopskich na nitce w kierunku ul. Katowickiej. Dlatego drogowcy wprowadzili ruch wahadłowy w obu kierunkach pasem w pobliżu stacji Orlen, który sterowany jest ręcznie.

  - Z powodu prac związanych z układaniem kolejnej warstwy nawierzchni, drogowcy zamknęli wjazd z ul. Batalionów Chłopskich w ul. Oleską oraz z ul. Oleskiej (od strony osiedla AK) w kierunku ul. Luboszyckiej. Dojazd do ulicy Luboszyckiej jest możliwy ul. Kusocińskiego. Prace przesunęły się na wtorek i środę - informuje Adam Leszczyński, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg w Opolu.

  Ruch wahadłowy według informacji przekazanej przez Miejski Zarząd Dróg w Opolu miał odbywać się w godzinach 8.00 - 14.00, jednak mieszkańcy sygnalizują, że we wtorek utrudnienia trwały do godzin wieczornych.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".