• Autor: News4media
  • Wyświetleń: 992
  • Dodano: 2021-12-09 / 20:04
  • Komentarzy: 1

  Świąteczne szaleństwo w sieci. W internecie szukamy nie tylko prezentów

  Internetowy gigant przedstawił dane dotyczące aktywności Polaków w sieci w okresie bożonarodzeniowym. Interesują nas nie tylko zakupy, bo poszukujemy także innych porad i informacji.

  Według danych Google, świąteczny ruch w sieci rozpoczął się już pod koniec listopada. Chodzi konkretnie o okolice Black Friday, czyli corocznych wyprzedaży w sklepach. W tym roku miało to miejsce 26 listopada. Ten informatyczny ruch ma trwać aż do drugiego dnia Bożego Narodzenia.

  Czego Polacy szukają w sieci przed świętami? Z przedstawionych danych wynika, że skupiamy się na prezentach. Stawiamy raczej na elektronikę, a zainteresowanie tego typu produktami w 2020 roku wzrosło o 66 procent. Poszukiwane są zwłaszcza laptopy, słuchawki, a także tablety graficzne i klawiatury do komputerów. Zauważalny jest także ruch w kategorii "odzież". Zainteresowaniem cieszą się sukienki, piżamy i spodenki. Ale obecność Polaków w sieci przed świętami to nie tylko zakupy. Wzrosło zainteresowanie przepisami kulinarnymi (o około 30 procent rok do roku), a zwłaszcza pieczywem. Co roku także pewne trendy są powtarzane-życzenia świąteczne czy inspiracje prezentowe.

  Google przyznaje, że w tym roku już widać wzmożony, świąteczny ruch w sieci. Pewną nowością jest większe zainteresowanie internautów ozdobami świątecznymi. I to nie tymi zwyczajnymi, bo z przedstawionych danych wynika, że hasło "ekskluzywne ozdoby świąteczne" bardzo zyskało na popularności, notując wzrost popularności o ponad 2,5 tysiąca procent, porównując rok do roku. Obecnie bardzo popularne są takie wyszukiwania jak "Święta Bożego Narodzenia" albo "święta w górach". Internauci szukają także świątecznych swetrów i zestawu piżam dla całej rodziny.

  News4Media/ fot. iStock
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-12-10 08:57:34 [83.7.91.*] id:1627745  
  azam: Napisała postów [716], status [stały bywalec] Reputacja
  Ja wzmożenie szukam etui na kierownicę w kryształkach Swarovskiego, to w jakim % mieszczę się ? :)

  Nick:
  Treść: