• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1902
  • Dodano: 2021-12-07 / 08:20
  • Komentarzy: 0

  Wypadek na trasie Komorzno-Ignacówka. Nieprzytomna osoba zakleszczona w pojeździe

  (Fot. OSP Komorzno)

  Do wypadku doszło na granicy województw, dlatego działania jednostek województwa opolskiego wsparły służby z powiatu kępińskiego.


  W poniedziałek 6 grudnia około godziny 19.00 doszło do zdarzenia drogowego na trasie Komorzno - Ignacówka. Zgodnie z treścią zgłoszenia, samochód osobowy wypadł z drogi, uderzył w drzewo po czym wpadł do rowu. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG Kluczbork, JRG Kępno, OSP Komorzno, OSP Trzcinica, Zespół Ratownictwa Medycznego i policję.

  W pojeździe podróżowały dwie osoby. Z relacji służb pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca pojazdu zdołał opuścić samochód o własnych siłach, jeszcze przed przybyciem pomocy Nieprzytomny pasażer został zakleszczony w pojeździe, a strażacy uwolnili nieprzytomnego za pomocą narzędzi hydraulicznych, następnie udzielono mu kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazano przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

  W wyniku tego zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala. Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustala policja.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".