• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 947
  • Dodano: 2021-12-03 / 09:00
  • Komentarzy: 0

  Poczuj moc Gwiazdki i skorzystaj z wyjątkowych atrakcji w CH Turawa Park

  Poczuj moc Gwiazdki i skorzystaj z wyjątkowych atrakcji w CH Turawa Park

  W grudniowym okresie Centrum Handlowe Turawa Park zapewni swoim Klientom moc niezwykłych atrakcji i pozwoli poczuć magiczną atmosferę. Przez wszystkie przedświąteczne weekendy na odwiedzających czekać będą wyjątkowe niespodzianki, które przygotowane zostały w duchu ekologicznym.

  Zaplanowano działania, które mają na celu zacieśnianie rodzinnych relacji, celebrowanie wspólnego spędzania czasu, czy promocję czytelnictwa. Jak co roku Centrum Handlowe Turawa Park nie zapomniano także o osobach najbardziej potrzebujących wsparcia i zachęca wszystkich do symbolicznych, dobrych uczynków.

  Pierwsze przedświąteczne wydarzenie rozpocznie się już 3 grudnia. Z okazji wyczekiwanych nie tylko przez najmłodszych Mikołajek Centrum Handlowe Turawa Park zaprasza na spotkanie z MIKOŁAJEM oraz warsztaty kreatywne z tworzenia dekoracji świątecznych. W dniach 3 i 4 grudnia w godz. 11-19 na terenie centrum funkcjonować będzie jedyna w swoim rodzaju manufaktura Mikołaja. Niespodzianką dla odwiedzających będzie śpiewająca parada elfów. Utalentowani aktorzy musicalowi wykonywać będą na żywo piosenki związane z świętami i zimą.
  - Ochrona środowiska naturalnego zajmuje szczególne miejsce w działaniach naszego centrum dlatego tegoroczne warsztaty odbędą się w duchu ekologicznym. Oprócz corocznych, przedświątecznych niespodzianek dla Klientów po raz kolejny zaplanowaliśmy działania mające na celu wsparcie osób najbardziej potrzebujących. W ramach akcji POMAGANIE ZACZNIJ OD TURAWY! pragniemy razem z naszymi Klientami wcielić się w rolę Mikołaja i spełnić życzenia, które otrzymaliśmy w listach od mieszkańców Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Opolu -mówi Agnieszka Pyzanowicz-Francke, dyrektor Centrum Handlowego Turawa Park.

  - Dodatkowo wraz z najemcami i pracownikami centrum dołączymy do projektu Szlachetna Paczka. W roku ubiegłym wspólnymi siłami wsparliśmy mieszkankę Opola. Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni tym jak wiele udało nam się zgromadzić. Przekazane przedmioty pierwszej potrzeby oraz świąteczne upominki sprawiły Pani Annie i jej synowi ogromną radość, a także pomogły w radzeniu sobie z codziennymi trudnościami. Mam nadzieję, że w tym roku efekty będą równie imponujące.- dodaje Agnieszka Pyzanowicz-Francke.

  11 i 12 grudnia na Klientów Centrum Handlowego Turawa Park czekać będzie kolejna niespodzianka. W ramach akcji ŚWIĄTECZNĄ HISTORIĘ ZACZNIJ OD TURAWY! każdy kto odwiedzi centrum będzie mógł odebrać wyjątkową, świąteczną książkę dla dziecka, w której to ono zostanie głównym bohaterem, a na okładce pojawi się jego zdjęcie. Organizator akcji jest przekonany, że będą to upominki, które sprawią mnóstwo radości podczas wspólnego czytania.

  Aby otrzymać książkę wystarczy zrobić zakupy w Centrum Handlowym Turawa Park i odwiedzić punkt obsługi akcji.

  Jak co roku Klienci centrum będą mogli też bezpłatnie odebrać świąteczne drzewko. W dniach 11, 12, 18 oraz 19 grudnia każdy kto zrobi zakupy za minimum 150 zł i zgłosi się na stoisko promocyjne, otrzyma voucher uprawniający do odbioru choinki.
  W trosce o los naszej planety, Centrum Handlowe Turawa Park zapewnia, że za każdą wydaną choinkę zostanie posadzone nowe drzewko.

  W dniach 11, 12, 18 i 19 grudnia na terenie centrum funkcjonować będzie także punkt bezpłatnego pakowania świątecznych prezentów. Na tym stoisku centrum również zapewnia ekologiczne materiały.

  Od 3 do 23 grudnia na pasażu centrum funkcjonował będzie Świąteczny Jarmark Produktów Regionalnych, na którym Klienci znajdą mnóstwo lokalnych pyszności na świąteczny stół i nie tylko.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".