• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 976
  • Dodano: 2021-12-01 / 14:19
  • Komentarzy: 1

  Nowy radiowóz dla leśnickich dzielnicowych

  Nowy radiowóz dla leśnickich dzielnicowych
   <i>(Fot. KPP Strzelce Opolskie)</i>

  (Fot. KPP Strzelce Opolskie)

  Policjanci z posterunku w Leśnicy otrzymali nowy radiowóz. Jego zakup został sfinansowany przez budżet Policji oraz dofinansowanie przekazane przez Gminę Leśnica i Gminę Ujazd. Oznakowana toyota będzie wykorzystywana w trakcie pełnienia codziennych obowiązków przez dzielnicowych.

  Wczoraj, 30 listopada, w Komendzie Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich odbyło się oficjalne przekazanie nowego radiowozu. Oznakowana toyota trafi do Posterunku Policji w Leśnicy. Zakup pojazdu służbowego został zrealizowany z funduszy Gminy Ujazd i Gminy Leśnica oraz z budżetu Policji.

  Klucze do nowego pojazdu służbowego Komendantowi Powiatowemu Policji w Strzelcach Opolskich ml. insp. Jarosławowi Roszczakowi oraz Kierownikowi Posterunku Policji w Leśnicy st. asp. Arnoldowi Skorupa przekazali Burmistrz Leśnicy Pan Łukasz Jastrzembski oraz przedstawiciel Gminy Ujazd Pani Katarzyna Ciołczyk. Komendant złożył podziękowania za zakup nowoczesnej hybrydy, która znacznie usprawni pracę dzielnicowych. Dzięki inwestycji policjanci będą jeszcze bardziej dostępni dla lokalnej spoleczności.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-12-01 22:45:21 [94.254.187.*] id:1626995  
  tippmann: Napisał postów [7125], status [VIP] Reputacja
  a gdzie ksiądz i jego berło z wodą mineralną?:)))

  Nick:
  Treść: