• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 627
  • Dodano: 2021-11-28 / 17:24
  • Komentarzy: 0

  Niełatwe zwycięstwo Weegree

  Niełatwe zwycięstwo Weegree

  (Fot. Dżacheć)

  Opolanie ograli MKKS Koszalin 88:76

  Po trudnościach, ale jest zwycięstwo! Weegree AZS Politechnika Opolską wygrywa dwunastoma punktami z MKKS Koszalin i utrzymuje się w strefie play-off.

  Gospodarze byli zdecydowanym faworytami spotkania i w Opolu spodziewano się spokojnego spotkania pod ich dyktando. Niestety, do takich ten mecz nie należał i Weegree musiało się napocić, by zgarnąć zwycięstwo.

  W pierwszej kwarcie obie ekipy oddawały sobie wzajemnie prowadzenie. Wynik otworzyli gospodarze, ale po 10 minutach to goście prowadzili 20:22. Koszalinianie, w drugiej części gry poszli za ciosem i szybko powiększyli przewagę nawet do 10 oczek, a w połowie spotkania wynik był zaskakujący - 40:46.

  Weegree musiało się zabrać ostro do pracy, by nie zrobić przykrej niespodzianki swoim kibicom i Po zmianie stron całkowicie zmienił się obraz gry. Gospodarze byli stroną dominującą, mocno poprawiając swoją grę obronną, gdyż w trzeciej kwarcie pozwolili rzucić rywalom jedynie 13 punktów, przy swoich dwudziestu trzech. Finałowa część gry okazała się być formalnością i Weegree mogło cieszyć się z kolejnego zwycięstwa w tym sezonie.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".