• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5749
  • Dodano: 2021-11-23 / 09:19
  • Komentarzy: 0

  Poważny wypadek w powiecie prudnickim. Ranne zostały 4 osoby

  Po zderzeniu pojazdów dwie osoby podróżujące zostały zakleszczone w swoich pojazdach. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, by je uwolnić. Cztery osoby trafiły do szpitala.


  W poniedziałek około godziny 20:40 na drodze krajowej nr 41 między Niemysłowicami a Rudziczką w powiecie prudnickim doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na miejsce skierowano jednostki straży pożarnej z JRG Prudnik, OSP Rudziczka, OSP Szybowice, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policję.

  - Po przybyciu na miejsce zdarzania strażacy stwierdzili, że dwoma samochodami podróżowały łącznie cztery osoby, z których dwie były uwięzione w pojeździe. Działania strażaków polegały na uwolnieniu uwięzionych osób przy pomocy narzędzi hydraulicznych uraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym. W wyniku zdarzenia cztery osoby zostały przetransportowane przez zespoły ratownictwa medycznego do szpitala - informuje asp. Jarosław Buhl ze Stanowiska Kierowania Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

  Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustala policja.

  Zdjęcie (1/15)

  (Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Rudziczce)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".