• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3896
  • Dodano: 2021-11-20 / 19:15
  • Komentarzy: 1

  Na polu spłonął kombajn. Z ogniem walczyły trzy zastępy strażaków

  (Fot. OSP Pietrowice)

  (Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Zopowych)

  Strażacy z powiatu głubczyckiego brali udział w gaszeniu pożaru kombajnu do kukurydzy na polu w pobliżu miejscowości Pietrowice/Ciermięcice.


  W piątek 19 listopada po godzinie 19.00 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze kombajnu na pasie granicznym miejscowości Pietrowice/Ciermięcice. Do pożaru zadysponowano zastępy z JRG Głubczyce, OSP Zopowy, OSP Pietrowice. Po dojeździe na miejsce pierwszych zastępów straży zastano maszynę rolniczą w całości objętą ogniem.

  - Kombajn znajdował się w polu przy pasie granicznym niedaleko naszej miejscowości. Po przybyciu na miejsce zastaliśmy kombajn objęty w całości ogniem, nie było osób poszkodowanych. Natychmiast przystąpiliśmy do gaszenia. Po przybyciu kolejnych jednostek PSP Głubczyce oraz OSP Zopowy, główne działania i kierowanie akcją przejęła jednostka PSP Głubczyce relacjonują strażacy ochotnicy z OSP Pietrowice.

  Mimo podjętych działań gaśniczych kombajn spłonął doszczętnie. Przyczyna pożaru będzie ustalana przez policyjnych biegłych.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-11-21 12:11:04 [185.127.20.*] id:1626000  
  Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
  No i kilkaset tysięcy poszło niestety z dymem.

  Nick:
  Treść: