• Wyświetleń: 1416
    • Dodano: 2021-11-13 / 08:35

Gwardia nie dała rady Wiśle Płock

Opolanie musieli uznać wyższość faworytów siedmioma bramkami.

Niestety niespodzianki w Stegu Arenie nie było. Podopieczni Rafała Kuptela przegrali z vice-liderem tabeli, Wisłą Płock 22:29.

Początek pierwszej części gry, był mimo wszystko wyrównany i do pierwszych 10 minut, Gwardziści remisowali z Wisłą po sześć, prezentując bardzo dobry poziom. Niestety, coś się "zacięło" w grze ofensywnej Opolan, którzy zanim zdobyli następne trafienie, zdążyli stracić aż pięć trafień. Mimo chwilowego zbliżenia do wyniku 10:13, ostatecznie Gwardia traciła po 30 minutach osiem bramek.

Po zmianie stron, mimo początkowego zrywu gospodarzy, Wiślanie kontrolowali sytuację i nawet ich przewaga powiększyła się do liczby dwucyfrowej (16:26), lecz ostatecznie wynik brzmiał 22:29, przez co Wiślanie wskoczyli tymczasowo na pozycję lidera, a Opolanie spadli na szóstą lokatę, za MKS Kalisz. Następne spotkanie Gwardia zagra na wyjeździe w dodatku dość daleki, bo w Szczecinie, by zagrać z miejscową Pogonią.

Więcej zdjęć

2021-11-13 19:54:29 [89.64.44.*] id:1625598
    Mario1: Napisał postów [1132], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Szkoda,dziś rownież siatkarki Unii Opole nie dały rady Łksiankom przegrywając 3:1 w zaciętym pełno widowiskowym meczu.

2021-11-14 11:13:48 [89.64.45.*] id:1625614