• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 2461
  • Dodano: 2021-11-12 / 17:33
  • Komentarzy: 11

  Najseksowniejszym mężczyzną świata 2021 został... Renomowany magazyn wskazał zwycięzcę

  Najseksowniejszym mężczyzną świata 2021 został... Renomowany magazyn wskazał zwycięzcę
  Magazyn "People" wybrał najseksowniejszego mężczyznę świata. Tytuł przypadł gwieździe Hollywood, komikowi, bohaterowi komedii romantycznych, który wcielił się także w komiksowego superbohatera.

  "People" wydaje werdykt co roku i tytuł znajdował się już w rękach takich przystojniaków jak Idris Elba, Blake Shelton, David Beckham czy Adam Levine. To tylko kilka osób, które na okładkę znanego wydawnictwa trafiły w ostatnich latach. Co roku też, przed przyznaniem tytułu media spekulują, kto wygra. Nikt jednak nie obstawiał tegorocznego najseksowniejszego mężczyzny.

  Został nim amerykański aktor Paul Rudd. To komik sprawdzający się dobrze w komediach romantycznych. Na koncie ma także występ w filmach superbohaterskich wcielając się w rolę Ant-Mana.

  Amerykańskie portale donoszą, że Rudd tytuł przyjął z rezerwą. Powiedział, że na świecie są mężczyźni, którzy bardziej zasługują na to wyróżnienie, ale dodał, że jest dumny za docenienie przez redakcję "People". Ogłosił też, że zamierza się posługiwać tym tytułem w życiu codziennym. "Nie będę udawał skromnego. Co więcej, zrobię sobie nowe wizytówki. Jestem przekonany, że moi przyjaciele będą mieli pożywkę oraz powód do żartów i docinek, ale właśnie za to ich cenię" - żartował i w tym samym tonie dodał: "Mam nadzieję, że w końcu zostanę zaproszony na niektóre z tych seksownych kolacji z Clooneyem orz Pittem, i że będę stałym bywalcem jachtów. Ta myśl bardzo mnie cieszy, bo wreszcie poprawię swoje żeglarskie umiejętności". Wymienieni przez Rudda aktorzy tytuł najseksowniejszego zdobywali w przeszłości.
  Paul Rudd

  Ma 52 lata. Wychował się w Overland Park a amerykańskim Kansas. Ojciec aktora jest obywatelem USA, a matka Angielką. Uczęszczał do Broadmoor Junior High i Shawnee Mission West High Schools. W 1987 roku ukończył liceum i został przewodniczącym grona studentów na Uniwersytecie w Kansas. Zrezygnował z nauki i zaczął się kształcić w American Academy of Dramatic Arts w Los Angeles.

  Zagrał w kilkudziesięciu filmach i serialach. Debiutował w serialu "Sisters" w 1991 roku. Sławę przyniosła mu rola w obrazie "Wbrew regułom", ale bardziej znany zaczął być jako komik. Do pierwszej ligi Hollywood wszedł dzięki roli superbohatera Ant-Mana w 2015 roku.

  News4Media/ fot. Screen Youtube
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".