• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 678
  • Dodano: 2021-11-09 / 09:36
  • Komentarzy: 0

  Potrącenie pieszej w Kędzierzynie-Koźlu

  (Fot. Lokalna24)

  Do wypadku z udziałem samochodu osobowego i pieszej doszło w poniedziałek wieczorem w Kędzierzynie-Koźlu. Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala.


  W poniedziałek 8 listopada, kilkanaście minut przed godziną 19.00 do kędzierzyńsko kozielskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem pieszej na pasach przy ulicy 24 Kwietnia w Kędzierzynie Koźlu.

  Ze wstępnych ustaleń służb pracujących na miejscu wiadomo, że kierowca samochodu osobowego marki Volkswagen nie zauważył przechodzącej przez oznakowane przejście dla pieszych kobiety. Kierowca nie zdążył wyhamować i uderzył w pieszą powodując u niej liczne obrażenia. Na miejsce zadysponowano zastęp straży pożarnej z JRG 2 Kędzierzyn Koźle, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

  Poszkodowana 50-letnia piesza z obrażeniami ciała została przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Na czas prowadzonych działań występowały utrudnienia w ruchu.

  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".