• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2959
  • Dodano: 2021-11-09 / 08:48
  • Komentarzy: 0

  KPP Brzeg: Poszukujemy zaginionej Nikoli Nowak

  KPP Brzeg: Poszukujemy zaginionej Nikoli Nowak

  (Fot. KPP Brzeg)

  Policjanci z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim poszukują zaginionej Nikoli Nowak. Dziewczynka po raz ostatni był widziana 8 listopada przed godziną 8:00 rano. Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim.

  Nikola Nowak, zaginęła 8 listopada 2021 r przed godzina 8:00 rano. Wówczas po raz ostatni był widziany w miejscu zamieszkania. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

  Nikola Nowak lat 12
  zamieszkała Olszanka


  Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Nikoli Nowak, proszone są o kontakt z policjantami z Lewina Brzeskiego pod numerem telefonu 47 86 33 603 oraz z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem 112.

  ..::Aktualizacja 09.11.2021 12:30::..

  Dziękujemy za pomoc w publikacji za zaginioną 12-letnią Nikolą Nowak. Dziewczynka została odnaleziona. Jej życiu i zdrowiu nic nie zagraża - KWP w Opolu
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".