• Dodano: 2021-11-08 / 09:46

Bolesna porażka MKS-u Kluczbork

(Fot. Archiwum/MKS Kluczbork)

Przegraną zanotowała również Stal Brzeg.

Bardzo słabe spotkanie MKS-u Kluczbork. Zawodnicy tego zespołu przegrali aż 0:5 z inną ekipą znajdującą się w strefie spadkowej - Wartą Gorzów Wielkopolski. Ta porażka była tym bardziej zaskakująca, że to MKS przeważał, lecz to gospodarze strzelali bramki - do spotkania z ekipą z Opolszczyzny strzelili osiem bramek, a w tym spotkaniu uczynili to pięciokrotnie. Sytuacja zawodników z Kluczborka jest bardzo zła, gdyż mimo, iż mają tyle samo punktów co będąca na bezpiecznym miejscu Foto Higiena Gać, to jednak do już kolejnego zespołu strata wynoszą cztery oczka.

Tym następnym zespołem jest Stal Brzeg, która po raz kolejny posmakowała gorycz porażki. Tym razem, przegrali oni na własnym boisku 1:2 z rezerwami ekstraklasowego Zagłębia Lubin. Wszystko rozstrzygnęło się po stałych fragmentach i to w pierwszej połowie - najpierw dwukrotnie trafiał Kacper Lepczyński, najpierw po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, następnie po wrzutce z rzutu wolnego. Ten sam zawodnik zobaczył kilka minut później po ustrzeleniu dubletu czerwoną kartkę, lecz Brzeżan stać było jedynie na jedno trafienie - w 36 minucie Marcin Niemczyk głową ustalił wynik spotkania.