• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 10318
  • Dodano: 2021-10-31 / 08:35
  • Komentarzy: 1

  Wypadek w powiecie brzeskim. Strażacy znaleźli dwa ciała

  (Fot. OSP Łukowice Brzeskie )

  Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę przed północą na jednej z dróg w powiecie brzeskim. Przypadkowi świadkowie powiadomili służby o wypadku i jednej ofierze śmiertelnej. Po przyjeździe znaleziono drugie ciało.


  Do tragicznego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 403 w okolicach Bierzowa w powiecie brzeskim. Świadkowie, którzy przejeżdżali drogą natknęli się na rozbity motocykl i ciało człowieka. Służby zawiadomienie otrzymały w sobotę 30 października przed północą. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z JRG Brzeg oraz jeden z OSP Łukowice Brzeskie.

  Po dojeździe na miejsce potwierdzono treść zgłoszenia, ale strażacy przeszukujący teren znaleźli kolejną ofiarę - prawdopodobnie tego tragicznego wypadku. Ciało leżało oddalone od motocykla.

  Okoliczności tej tragedii wyjaśnia teraz policja pod nadzorem prokuratora. Śledczy będą ustalać, czy dwie ofiary poruszały się razem na motocyklu, czy doszło do potrącenia, czy może są inne okoliczności tej tragedii.


  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-10-31 09:15:50 [89.67.3.*] id:1624438  
  DonPedro69: Napisał postów [9544], status [VIP] Reputacja
  R.I.P. [*]

  Nick:
  Treść: