• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1038
  • Dodano: 2021-10-24 / 19:13
  • Komentarzy: 0

  Dreman po raz kolejny zaskakuje w lidze!

  (Fot. Dżacheć)

  Tym razem Opolanie zremisowali z vice-mistrzem.

  Co za tygodnie dla Dremanu Futsal Opole Komprachcice! W zeszły weekend, po szalonym spotkaniu pokonali w Stegu Arenie mistrza zeszłego sezonu - Rekord Bielsko-Biała, a teraz nie dali się pokonać vice-mistrzom i to na ich parkiecie - Constractowi Lubawa.

  Po serii sześciu spotkań z rzędu na własnym parkiecie, po raz pierwszy Dreman zagrał na boisku rywala i początkowo nie było odczuwać z ich strony jakiejkolwiek presji, czy też braku komfortu i szukali swoich szans do kontrataku. W końcu udało się wykorzystać jedną z takich sytuacji i goście wyszli na prowadzenie po trafieniu Tomasza Luteckiego, który jest byłym zawodnikiem ekipy z Lubawy. Gospodarze przed końcem pierwszej połowy zdołali wyrównać, za sprawą Jakuba Raszkowskiego.

  Mimo wyrównanej gry, ten sam zawodnik pokonał Burduję w 35 minucie i wydawało się, że Opolanie będą musieli przełknąć drugą porażkę w sezonie, lecz bohaterem gości został Andre Luiz, który doprowadził do wyrównania i z pierwszego wyjazdu Dreman wywiózł punkt.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".