• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1226
  • Dodano: 2021-10-19 / 13:56
  • Komentarzy: 0

  Pożar w budynku jednorodzinnym w powiecie namysłowskim

  (Fot. Komenda Powiatowa PSP w Namysłowie)

  Sześć zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem, który pojawił się w domu jednorodzinnym w powiecie namysłowskim.

  W poniedziałek 18 października o godzinie 17:12 na stanowisko kierowania Komendanta Powiatowego w Namysłowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze w budynku jednorodzinnym. Ustalono, że pożarem objęte jest jedno z pomieszczeń na parterze budynku. Do zdarzenia zadysponowano 6 zastępów straży pożarnej z JRG Namysłów, OSP Bukowie i OSP Wilków.

  - Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu działań, podaniu trzech prądów wody na ognisko pożaru, sprawdzeniu przy pomocy kamery termowizyjnej pomieszczeń objętych pożarem oraz rozebraniu części stropu w celu dogaszeniu zarzewi ognia. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. W działaniach brało udział sześć zastępów straży pożarnej - informuje dyżurny ze Stanowiska Kierowania Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu.

  Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Na tę chwilę nie wiadomo co było przyczyną pojawienia się ognia w budynku.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".