- Autor: Aga_Ko
- Wyświetleń: 5400
- Dodano: 2021-10-19 / 13:58
- Komentarzy: 13
Kierowca, który dachował w Kędzierzynie-Koźlu szuka świadków zdarzenia i publikuje nagranie
Kierowca osobowego forda podzielił się nagraniem z dachowania, do którego doszło kilka dni temu w Kędzierzynie-Koźlu. Mężczyzna szuka świadków zdarzenia.
Do zdarzenia doszło w czwartek 14 października kilkanaście minut po godzinie 17:00. Z nagrania wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Ford stracił panowanie nad pojazdem po tym, jak zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem. Chwilę przed dachowaniem kierowca omal nie zderzył się czołowo z pojazdem jadącym na lewym pasie.
Kierujący, który doprowadził do zderzenia na nagraniu, na łuku drogi na ulicy Jana Brzechwy w Kędzierzynie-Koźlu.
wyjeżdża lekko poza linię ciągłą. Skutkiem zderzenia jest utrata panowania nad pojazdem i dachowanie po przeciwległej stronie poza jezdnią.
Kierowca forda podróżował z dzieckiem. Zarówno on jak i młody pasażer trafili pod opiekę ratowników medycznych. Kierowca drugiego samochodu bez zatrzymania się odjechał z miejsca zdarzenia.
Pan Bartosz prosi o pomoc świadków zdarzenia i osoby jadące drogą w czasie, gdy doszło do kolizji, aby ustalić drugiego uczestnika. Numer telefonu: 532 361 576.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
ombre: Napisał postów [20407], status [VIP]
Art 16 prawa o ruchu drogowym i tyle w temacie. Zarówno jeden jak i drugi kierowca zasłużyli jak najbardziej na mandat.A ten co publikuje pokazuje że sam nie zna przepisów a próbuje jeszcze komuś zrobić współudział szukając współczucia bo on jechał z dzieckiem.Z dzieckiem to jedzie się spokojnie i przepisowo.