• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1885
  • Dodano: 2021-10-14 / 10:18
  • Komentarzy: 2

  67-latek odpowie za znęcanie się nad swoją żoną - areszt dla podejrzanego

  67-latek odpowie za znęcanie się nad swoją żoną - areszt dla podejrzanego

  (Fot. KMP Opole)

  Znęcał się psychicznie, fizycznie, do tego trzonkiem od siekiery groził żonie pozbawieniem życia. To tylko niektóre zachowania mogące świadczyć o stosowaniu przemocy wobec osoby najbliższej. Policjanci z Komisariatu w Ozimku zatrzymali 67-latka. Na wniosek funkcjonariuszy i prokuratury mężczyzna trafił już do aresztu na 3 miesiące.

  W wrześniu policjanci z Komisariatu Policji w Ozimku, zostali powiadomieni o przemocy domowej, której miał się dopuszczać 67-latek wobec swojej żony. Jak ustalili mundurowi dramat w tej rodzinie trwał od kilku miesięcy. W czerwcu tego roku, wobec sprawcy przemocy prokurator wydał akt oskarżenia, to jednak nie zahamowało agresji wobec żony. Awantury, wyzwiska, szarpanie i uderzenie po głowie pokrzywdzonej miały mieć miejsce zawsze po spożyciu alkoholu.

  Postępowanie prowadzone przez policjantów wykazało, że sprawca nie tylko znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną, ale także kierował wobec 65-latki groźby pozbawienia życia i zdrowia.

  Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy dał funkcjonariuszom podstawy, żeby przedstawić 67-latkowi zarzuty popełnienia przestępstw. Zatrzymany odpowie za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad swoją żoną oraz kierowanie gróźb karalnych wobec najbliższego członka rodziny. Sąd Rejonowy w Opolu na wniosek policji i opolskiej prokuratury zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-10-14 21:19:46 [89.64.47.*] id:1623169  
  Luzi: Napisał postów [823], status [rozpisany/na] Reputacja
  Taki to powinien dostac taki wpie...ol, że następnym razem zastanowiłby się 10 razy zanim podniósł by rękę na kobitę. Brak litości dla damskich bokserów i zwyrodnialców. Do paki i odgrodzić od społeczeństwa bydlaka.

  Nick:
  Treść:
  2021-10-14 15:59:23 [217.173.195.*] id:1623134  
  wojtasoks: Napisał postów [7130], status [VIP] Reputacja
  Ciekawe od ilu lat tak kobitę dręczył.

  Nick:
  Treść: