• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1674
  • Dodano: 2021-10-13 / 16:22
  • Komentarzy: 1

  Przewoził pasażerów, doprowadził do kolizji... okazał się nietrzeźwy

  (Fot. Archiwum)

  Często policjanci w swojej służbie spotykają się z kierowcami, którzy wykazują się dużą nieodpowiedzialnością. Do jednej z takich sytuacji doszło w ubiegłą sobotę w gminie Biała. 37-letni kierowca spowodował kolizję. Okazało się, że kierowca nie dość, że był nietrzeźwy to na dodatek przewoził dwóch pasażerów.

  Pod koniec ubiegłego tygodnia w gminie Biała doszło do kolizji drogowej. 37-latek stracił panowanie nad audi, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas i uderzył w prawidłowo jadącego forda. Po przeprowadzeniu badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu okazało się, że mężczyzna miał ponad pół promila.

  Osoby biorące udział w zdarzeniu drogowym na szczęście nie odniosły żadnych obrażeń. Policjanci zatrzymali już prawo jazdy kierującemu. 37-latkowi za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, utrata prawa jazdy i wysoka grzywna.

  Apelujemy!!!

  Nietrzeźwi kierujący pojazdami to realne zagrożenie w ruchu drogowym. Prowadząc pojazd pod wpływem alkoholu stanowisz zagrożenie dla życia i zdrowia własnego oraz innych uczestników ruchu drogowego.

  Widzisz osobę nietrzeźwą reagujmy, nie dopuśćmy takiej osoby do kierowania pojazdem mechanicznym! Gdy z różnych powodów nie jesteśmy w stanie uniemożliwić nietrzeźwemu dalszej jazdy, niezwłocznie poinformujmy policję. Pamiętajmy, że jeden telefon może uratować czyjeś życie.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-10-14 11:33:07 [80.49.51.*] id:1623100  
  Bodziulla: Napisał postów [1901], status [Szycha] Reputacja
  Brawo, oby tak dalej...

  Nick:
  Treść: