• Wyświetleń: 845
    • Dodano: 2021-10-11 / 07:12

Emocjonująca wygrana Dremanu!

Podopieczni Jarosława Patałucha dotychczas grają znakomicie.

Po raz czwarty, Dreman Futsal cieszy się w tym sezonie ze zwycięstwa. Tym razem, musieli się trochę napocić, by wyrwać trzy punkty, lecz i to się udało.

Faworytem byli gospodarze i to oni po trafieniu w 7 minucie Andre Luiza wyszli jako pierwsi na prowadzenie. Niestety, radość trwała jedynie 40 sekund, gdyż Gdańszczanie wyrównali a co więcej - do przerwy po bramce Dominika Depty z rzutu karnego to przyjezdni prowadzili do przerwy.

Opolanie po zmianie stron długo próbowali przełamać linię obrony, lecz bramka była jak zaczarowana. Kluczowe dla losów spotkania było blisko 180 sekund, od 32 do 34 minuty, gdzie to Dreman strzelił trzy bramki - zaczął Arkadiusz Szypczyński, a dublet zanotował Krzysztof Elsner. Nerwowa była końcówka spotkania, lecz na szczęście dla gospodarzy, Gdańszczan było stać na jeszcze tylko jedną bramkę i po końcowym gwizdku i przy wyniku 4:3, ze zwycięstwa mógł się cieszyć Dreman.