• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 10195
  • Dodano: 2021-10-09 / 16:02
  • Komentarzy: 0

  Trwa zbiórka dla 7-letniego Oliwierka

  Trwa piknik charytatywny dla 7-letniego Oliwiera z Opola. Impreza na boisku LZS Swornica Czarnowąsy przy ulicy Jagiełły 2a potrwa do godziny 18.00.


  Mama małego Oliwierka służy w policji od przeszło 13 lat, na co dzień pomagając innym w różnych trudnych sytuacjach. Teraz sama stanęła po "drugiej stronie" i prosi o pomoc dla swojego synka. By zwiększyć szanse małego Oliwera przyjaciele mamy postanowili zorganizować piknik, gwarantując masę atrakcji dla całych rodzin. Głównym punktem programu będzie turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Opolu, w którym udział potwierdziło 12 drużyn.

  Głównym punktem programu jest turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Opolu, a równolegle, od godziny 10:00 przez cały dzień odbywają się zabawy prowadzone przez profesjonalnych animatorów, malowanie twarzy, najrozmaitsze gry i zabawy na świeżym powietrzu, pokazy: straży pożarnej oraz wyszkolenia policyjnych psów służbowych, dla odważnych dostępna będzie strzelnica paintballowa i uwielbiane przez dzieci, ogromne dmuchańce.

  Z myślą o tych nieco starszych uczestnikach przeprowadzona zostanie licytacja z ciekawymi fantami - wśród nich m.in. kurs prawa jazdy kategorii "B", lot paralotnią, pomoc profesjonalnej firmy w organizacji ceremonii ślubnej, voucher na naukę wyszkolenia strzeleckiego, karnet na zajęcia crossfit, pamiątki i gadżety sportowe wraz z autografami, vouchery na zabiegi kosmetyczne i wiele, wiele innych.

  Na terenie festynu rozstawione zostaną profesjonalne stanowiska do strzyżenia włosów oraz modelowania brody, serwowane będą ciepłe posiłki z grilla oraz łakocie dla najmłodszych, a to wszystko po to by każda pozostawiona złotówka trafiła na konto Oliwiera Oskierki.

  Wszystkim zgromadzonym osobom na festynie czas umilają wokaliści śpiewający na żywo, a całość eventu poprowadzi profesjonalny prezenter.





  Zdjęcie (1/26)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".