• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1025
  • Dodano: 2021-10-07 / 13:11
  • Komentarzy: 0

  Pożar samochodu osobowego w Tarnowcu

  (Fot. OSP Lubsza)

  Do pojawienia się ognia w pojeździe doszło w miejscowości Tarnowiec w gminie Lubsza. Tamtejsi strażacy ugasili pożar, jednak na "ratowanie pojazdu" było zdecydowanie za późno - auto spłonęło doszczętnie.


  W środę 6 października, kilkanaście minut przed godz. 22.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Brzegu wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego w miejscowości Tarnowiec. Do akcji zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej.

  Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży ogniem objęty był cały samochód osobowy zaparkowany w pobliżu budynku mieszkalnego. Na szczęście nikt nie został poszkodowany w tym zdarzeniu, w pojeździe nie było żadnych osób.

  Na tę chwilę nie wiadomo jaka była przyczyna pojawienia się ognia w pojeździe. Strażacy nie wykluczają, że mogło dojść do celowego podpalenia. Szczegóły tego zdarzenia wyjaśnią policyjni biegli.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".