• Dodano: 2021-09-27 / 08:01

MKS Kluczbork blisko strefy spadkowej

(Fot. Archiwum/MKS Kluczbork)

Trzy punkty zgarnęła natomiast Stal Brzeg

Kolejny słaby mecz MKS-u Kluczbork. Tym razem przegrali po szalonej końcówce 2:4 w wyjazdowym spotkaniu z Piastem Żmigród. Po 10 kolejkach, gracze z Opolszczyzny mają jedynie 9 oczek, o jedno więcej niż ostatni rywal, który znajduje się w strefie spadkowej. Pierwsze trafienie w Żmigrodzie trafił Daniel Stanclik, w 36 minucie i ten sam zawodnik trafił tuż przed przerwą po raz drugi. Na kolejne trafienie kibice musieli czekać do 87 minuty, ale kibice zobaczyli aż cztery trafienia do końca meczu - najpierw gospodarze na 3:0, następnie Marcel Jaszczyk strzelił pierwszą bramkę dla Kluczborka, następnie dublet ustrzelił Kacper Głowieńkowski, a wynik ustalił na 4:2 Patryk Moś.

Zdecydowanie lepszy rezultat zanotowali w Gorzowie Wielkopolskim zawodnicy Stali Brzeg, który wygrali 2:1. Rozpoczęło się od samobójczego trafienia miejscowego zawodnika Warty, lecz jeszcze przed przerwą z rzutu karnego gospodarze wyrównali. W 85 minucie, padło decydujące trafienie, które dało trzy punkty Brzeżanom, a bohaterem został Marcin Niemczyk.

2021-09-27 11:36:39 [5.173.96.*] id:1621608
    tippmann: Napisał postów [7576], status [VIP] Reputacja