• Wyświetleń: 1775
    • Dodano: 2021-09-25 / 18:49

Gdański thriller dla Gwardii

Rzuty karne wyłoniły zwycięzce tego spotkania.

Dreszcz emocji nad morzem. Gwardia Opole mierzyła się w Gdańsku z miejscowym Wybrzeżem i chciała zapisać na swoim koncie drugie zwycięstwo w sezonie.

Niestety, na drodze do łatwiejszej drogi do zgarnięcia kompletu punktów stał młody golkiper wypożyczony z Łomży Vive Kielce, Miłosz Wałach, który bardzo utrudniał zdobycie bramek Gwardzistom, którzy zdobyli ich w pierwszej połowie jedynie siedem, choć co warto podkreślić, Gdańszczanie również mieli problem ze zdobyciem większej przewagi, jednak to oni do przerwy prowadzili trzema trafieniami.

Po zmianie stron, gra Opolan wyglądała trochę lepiej, a już po 45 minutach to oni prowadzili 16:15 i wydawało się, że w końcu znaleźli sposób na Wałacha i całą defensywę Wybrzeża, lecz niestety, trochę słabsza końcówka meczu spowodowała, że gospodarze zdołali wyrównać i doprowadzili do rzutów karnych. Na całe szczęście, tam już byli nieomylni, choć w spotkaniu zmarnowali dwie "siódemki". Gdańszczanie w samym konkursie pomylili się dwukrotnie, dzięki czemu Opolanie mogli się cieszyć ze zwycięstwa, lecz z niepełnej zdobyczy punktowej.

2021-09-26 15:11:48 [89.67.142.*] id:1621517
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    Mimo nienajlepszej gry zwycięstwo. Skuteczność do poprawy.