• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1167
  • Dodano: 2021-09-23 / 13:09
  • Komentarzy: 0

  Kolejny sportowy weekend przed nami

  (Fot. Dżacheć)

  Zagra między innymi UNI Opole, które debiutuje w siatkarskiej ekstraklasie.

  Kolejny sportowy weekend przed nami! Ten będzie szczególnie ekscytujący dla fanów siatkówki, szczególnie dla tych w wydaniu żeńskim, bowiem debiut na najwyższym poziomie rozgrywkowym zaliczą siatkarki UNI Opole. I od razu czeka ich ciężkie zadanie - choć atrakcyjne dla kibiców, gdyż zmierzą się one z obecnymi Mistrzyniami Polski - Chemikiem Police.

  W Stegu Arenie zagra także Dreman, który po nieudanym meczu z Legią Warszawa, będzie chciał pokazać kibicom, że to był tylko wypadek przy pracy i w trzecim z rzędu spotkaniu u siebie, zagrają z Futsalem Leszno.

  U siebie zagrają także Odra Opole oraz Weegree Politechnika Opolska. Drugi z zespołów wraca do swoich rozgrywek i inaugurujące spotkanie zagrają u siebie z klubem ze stolicy - Dzikami. Podopieczni Piotra Plewnii natomiast zagrają przy Oleskiej z kolejnym beniaminkiem - GKS-em Katowice.

  Na wyjeździe zagra Gwardia Opole, którą czeka daleki wyjazd nad morze - Wybrzeże Gdańsk. Opolanie po raz pierwszy wygrali w tym sezonie w ostatniej kolejce z MMTS'em Kwidzyn i gracze Rafała Kuptela liczą na zgarnięcie kolejnego kompletu punktu.

  O awans do 1 ligi rozpoczyna walkę Kolejarz Opole, który w dwumeczu finałowym najpierw wyjeżdża do Niemiec, by zmierzyć się z MF Landshut Devils. Rewanż natomiast odbędzie się tydzień później, 3 października.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".