• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1262
  • Dodano: 2021-09-19 / 21:29
  • Komentarzy: 0

  Odra zgarnia trzy punkty ze Stomilem

  Odra zgarnia trzy punkty ze Stomilem
   <i>(Fot. Dżacheć)</i>

  (Fot. Dżacheć)

  Bramki zdobyli Mateusz Marzec i Tomas Mikinic.

  Trzy punkty pozostają przy Oleskiej, choć to nie było takie pewne. Podopieczni Piotra Plewni pokonali ostatnią drużynę ligi - Stomil Olsztyn, lecz mimo dobrego wyniku, styl gry pozostawiał wiele do życzenia.

  Szczególnie pierwszy kwadrans był bardzo nerwowy dla gospodarzy, którzy musieli się bronić mocno przed natarczywym Stomilem. W ciągu tego czasu oddali cztery bardzo groźne strzały, lecz na szczęście, każdy z nich przeleciał obok bramki. Na szczęście, Odra się obudziła, i to ona zaczęła zagrażać bramce strzeżonej przez Krzysztofa Bąkowskiego i w 35 minucie Mateusz Marzec z piątego metra pokonał golkipera przyjezdnych, czym ustalił wynik pierwszej połowy, choć Olsztyn miał jeszcze dwie szanse na wyrównanie.

  Opolanie nie mogli lepiej rozpocząć drugich 45 minut. Tomas Mikinic najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego czym podwyższył prowadzenie gospodarzy. Tempo spotkania wyraźnie spadło po tej bramce i poza paroma sytuacjami, między innymi strzale Patryka Mikity, wynik dowiózł się do końca spotkania, dzięki czemu Odra zgarnęła kolejne trzy punkty.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".