• Wyświetleń: 1109
    • Dodano: 2021-09-13 / 08:25

Odra remisuje w Polkowicach

Prowadzenie Opolanie stracili w drugiej części gry

Niezbyt dobrze Odra będzie wspominać wyjazd do Polkowic. Z miejscowym beniaminkiem zawodnicy Piotra Plewni jedynie zremisowali 1:1.

Górnik nie miał wiele do powiedzenia w tym spotkaniu. Przyjezdni z Opolszczyzny byli zdecydowanie lepsi, kontrolowali przebieg pierwszej części gry, co udokumentowali bramką Konrada Nowaka w 21 minucie, jednak nie byli w stanie powiększyć swojej przewagi i do przerwy goście wygrywali różnica jednej bramki.

Po zmianie stron obraz gry niewiele się zmienił. Niestety, w końcowej fazie gry zmienił się wynik. Kibiców Górnika Polkowice uszczęśliwił w 87 minucie Jaroslaw Ratajczyk, przez Opolanie stracili szanse wskoczenia do pierwszej piątki Fortuny 1 Ligi.

Następna taka okazja pojawi się już przy Oleskiej, ze Stomilem Olsztyn, który nie zdobył w tym sezonie ani jednego punktu.