• Wyświetleń: 574
  • Dodano: 2021-09-07 / 19:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  1000 nagród do rozdania na 10 lecie CH Turawa Park

  1000 nagród do rozdania na 10 lecie CH Turawa Park
  Centrum Handlowe Turawa Park z okazji swojego dziesięciolecia przygotowało szereg atrakcji dla Klientów i ponad 1000 starannie wyselekcjonowanych nagród. Organizatorzy zapewniają, iż każdy znajdzie coś dla siebie, a ponieważ takie wydarzenie to idealny moment, aby podjąć kolejne działania społeczne, centrum przekaże wsparcie dla schroniska dla zwierząt.

  Osoby, które włączą się do zabawy i odwiedzą centrum w dniach od 4 do 18 września otrzymają atrakcyjne prezenty oraz będą mogły zagrać o nagrodę główną - jeden z 10 laptopów. Nie zabraknie też słodkich poczęstunków, wspólnej zabawy i rzecz jasna upominków dla dzieci rozpoczynających rok szkolny.


  - Przez 10 lat funkcjonowania nasze centrum bardzo się zmieniło. Dbamy o stały rozwój i udoskonalanie naszej oferty zarówno w zakresie doboru najemców jak i zapewniania Klientom różnorodnych atrakcji, a także sposobu na ciekawe spędzanie czasu wolnego. Dużą rolę odgrywają dla nas akcje społeczne. Wierzymy, że te wpisane na stałe w naszą strategię działania, konsolidują lokalną społeczność i pozwalają na wzajemne wspieranie się. Nasi Klienci lubią brać udział w tego rodzaju aktywnościach, co bardzo nas cieszy i za co serdecznie dziękujemy! - powiedziała Agnieszka Pyzanowicz-Francke, dyrektor CH Turawa Park.

  Klienci, którzy włączą się do zabawy i będą odwiedzać centrum w dniach od 4 do 18 września otrzymają atrakcyjne prezenty, do wyboru m. in.: zestawy przyborów szkolnych, srebrne bransoletki, zestawy kosmetyków, torebki na telefon, plecaki, ładowarki indukcyjne, vouchery, czy zaproszenia na treningi.
  Dodatkowo, uczestnicy będą mogli zagrać o nagrodę główną - jeden z 10 laptopów.
  Przez cały czas trwania akcji na dzieci czekać będą upominki.

  Natomiast w sobotę 18 września centrum zaprosi Klientów na słodki poczęstunek oraz do strefy rozszerzonej rzeczywistości VR, gdzie będą mogli skorzystać z urodzinowej przejażdżki rollercoasterem. Na najmłodszych tradycyjnie czekać będą niespodzianki. W tym dniu nastąpi także wręczenie nagród laureatom konkursu wiedzy o Centrum Handlowym Turawa Park.

  Wypełnij ankietę turawa-park.com

  10 urodziny to również świetna okazja, aby zrobić coś dobrego. Za każdą osobę, która weźmie udział w akcji Centrum Handlowe Turawa Park przekaże 2 zł na schronisko dla zwierząt w Opolu. Im więcej uczestników, tym większe wsparcie otrzymają bezdomne zwierzaki.

  Dodatkowo w dniach trwania akcji (od 4 do 18 września) na terenie centrum prowadzona będzie zbiórka karmy dla bezdomnych psów.

  Więcej informacji na stronie www.turawa-park.com


  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".