• Wyświetleń: 2094
    • Dodano: 2021-09-06 / 06:00

Odra remisuje bezbramkowo z Widzewem

W końcówce spotkania Opolanie grali w osłabieniu

Senny mecz przy Oleskiej. Odra Opole zremisowała z beniaminkiem tego sezonu - legendarnym Widzewem Łódź 0:0.

Niestety, wielkiego widowiska nie było w tej połowie. Obie drużyny nie prezentowały wysokiej formy w konstruowaniu ofensywnych akcji. Gospodarze nie zanotowali jakiegoś poważniejszego zagrożenia pod bramką przeciwnika - natomiast w Widzewie Paweł Tomczyk jedynie zmusił Mateusza Kuchtę do jakiejkolwiek interwencji.

Po zmianie stron, obraz gry wyglądał podobnie, przynajmniej do 55 minuty. Wtedy to, po raz pierwszy poważnie zagroziła Odra, a dokładniej Miłosz Trojak mocnym strzałem z daleka próbował zaskoczyć Jakuba Wrąbla. To dało dużo ochoty do gry Opolanom, którzy tworzyli kolejne akcje w bardzo krótkim odstępie czasowym, gdyż Rafał Niziołek w dogodnej sytuacji niewiele się pomylił, a następnie Mateusz Marzec został powstrzymany przez Wrąbla. Widzew niewiele zagroził gospodarzom - mimo gry od 85 minuty w przewadze, po brutalnym faulu Dawida Czaplińskiego, to Opolanie w ostatnich minutach mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, gdyż próbował Niziołek, a potem Konrad Kostrzycki mógł zostać bohaterem, lecz obrońcy Łodzian wybili niemalże z linii bramkowej i przy Oleskiej nastąpił podział punktów.

2021-09-06 09:50:04 [217.173.195.*] id:1620170
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    Bardzo dobry mecz Odry. Zdecydowanie więcej okazji bramkowych. Ten remis to tak na prawdę strata 2 punktów a nie zyskanie jednego.