• Dodano: 2021-08-31 / 08:49

MKS Kluczbork i Stal Brzeg przegrywają w 5 kolejce III ligi.

(Fot. Archiwum/Mks Kluczbork)

Szczególnie dotkliwa porażka była MKS-u.

Słaba kolejka w wykonaniu przedstawicieli Opolszczyzny. Zarówno Stal Brzeg, jak i MKS Kluczbork przegrały swoje spotkania.

Szczególnie wysoko przegrali Ci drudzy, w meczu wyjazdowym w Lubinie ulegli bowiem aż 1:4 z drugą drużyną ekstraklasowego Zagłębia. Już w piątej minucie zawodnicy z Kluczborka gonili wynik, co im się udało za sprawą Marcina Przybylskiego. Niestety, do przerwy dublet ustrzelił Patryk Kusztal. Gospodarze, którzy wyglądali lepiej, jeszcze raz trafili w drugiej połowie, ustalali wynik spotkania na 4:1.

Stal Brzeg natomiast doznał porażki na własnym boisku, ze Ślęża Wrocław. To właśnie ekipa z Dolnośląskiego jako pierwsza wyszła na prowadzenie, choć kilka minut później Marcin Niemczyk doprowadził do wyrównania i do przerwy było na tablicy świetlnej 1:1. Niestety, w końcowej fazie spotkania, Piotr Stępień zapewnił Ślęży trzy punkty.