• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 585
  • Dodano: 2021-08-16 / 09:00
  • Komentarzy: 0

  "PRACOWNIA" wznawia aktywność

  "PRACOWNIA" wznawia aktywność
  Od września ruszają zajęcia Terapia zajęciowa organizowane przez szkołę TEB Edukacja w Opolu w lokalnej pracowni Żywioły.

  - Zapraszamy wszystkich, którzy mają manualne zdolności, twórczy zapał i chęć pracy z osobami chorymi zarówno w podeszłym wieku jak i z dziećmi. - mówi Małgorzata Wolnicka - nauczycielka na kierunku Terapeuta zajęciowy z arteterapią oraz właścicielkaPracowni Ceramiki i Technik Plastycznych Żywioły

  PRACOWNIA - to twórcze miejsce, powstałe z ogromnej pasji właścicielki i miłości do pięknych, ręcznie wykonanych przedmiotów, działa z myślą o osobach, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z ceramiką i plastyką jak również dla tych, którzy chcą pogłębić swój warsztat.

  W pracowni odbywają się ZAJĘCIA NA KIERUNKU TERAPEUTA ZAJĘCIOWY, warsztaty technik plastycznych, obejmujące m in. rożne techniki farbowania tkanin i druku na tkaninie, warsztaty z ceramiki oraz wiele innych form niezbędnych w pracy terapeuty.

  Dodatkowo organizowane są zajęcia na kierunkach OPIEKUNKA DZIECIĘCA z masażem Shantala oraz OPIEKUN Medyczny, gdzie słuchacze doskonalą swoje umiejętności z zakresu rozwijania wrażliwości artystycznej dziecka czy aktywizacji seniora.

  Co mówią absolwenci kierunku?
  "Terapeuta Zajęciowy to kierunek, który pozwolił mi jeszcze bardziej zrozumieć ludzi niepełnosprawnych fizycznie i intelektualnie, dysfunkcyjnych, nienormatywnych i seniorów.
  Mi jako osobie, która działa charytatywnie i społecznie na rzecz innych ludzi wiedza i doświadczenie zdobyte w TEB Edukacja pozwoliło na zwiększenie zakresu moich działań.

  Kierunek Terapeuta Zajęciowy to przyszłość, lepsza przyszłość szczególnie dla ludzi borykających się z problemami zdrowotnymi na różnych płaszczyznach: fizycznej, intelektualnej, poznawczej, z problemami życia codziennego" - Maja Graczyk - absolwentka kierunku terapeuta zajęciowy.

  • Więcej o pracowni żywioły SPRAWDZAM
  • Więcej o kierunku Terapia zajęciowy z arteterapią SPRAWDZAM
  • Więcej o kierunku Opiekun medyczny z aktywizacją seniora SPRAWDZAM
  • Więcej o kierunku Opiekunka dziecięca z masażem Shantala SPRAWDZAM


  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".