• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 992
  • Dodano: 2021-07-31 / 09:38
  • Komentarzy: 0

  Ruszają zapisy dla nowych drużyn do Opolskiej Ligi Orlika "OLO"

  Ruszają zapisy dla nowych drużyn do Opolskiej Ligi Orlika "OLO"
   <i>(Fot. MOSIR Opole)</i>

  (Fot. MOSIR Opole)

  Masz swoją drużynę piłkarską? Chciałbyś podbić z nią opolskie Orliki? Nic prostszego - wystarczy, że zapiszesz się do Opolskiej Ligi Orlika "OLO"!


  Wraz z rozpoczęciem ostatniej jesiennej edycji została utworzona 4 liga, by zachęcić do rozgrywek te drużyny, które dopiero zaczynają swoją przygodę z OLO.

  Zapisy dla nowych drużyn do 4 ligi Opolskiej Ligi Orlika rozpoczynają się w sobotę 31 lipca o godzinie 8.00 i potrwają do piątku 5 sierpnia do północy. Organizator rozgrywek podkreśla, że ilość miejsc w turnieju jest ograniczona, a w przypadku nadmiaru zgłoszeń będzie decydowała ich kolejność.

  Liga, w której biorą udział amatorskie drużyny z całego województwa promuje wychowanie przez sport i szerzenie zdrowego trybu życia oraz aktywizuje mieszkańców Opola i powiatu do uprawiania sportów zespołowych. Mecze podczas tego weekendu były rozgrywane w ramach czterech lig. Obecnie w Opolu funkcjonują 4 ligi, ale w związku z dużym zainteresowaniem OLO możliwe jest wystartowanie kolejnych poziomów rozgrywek w przyszłości.

  Koszt udziału drużyny w OLO to 400 złotych. W zgłoszeniu należy podać: Nazwę drużyny, imię i nazwisko zgłaszającego i telefon kontaktowy. Zapisy pod adresem mailowym: zapisy@mosir.opole.pl
  4 liga będzie rozgrywać mecze w soboty między godzinami 10:30 - 14:00.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".