• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3073
  • Dodano: 2021-07-22 / 08:37
  • Komentarzy: 0

  Pożar dużej hali z drewnem w powiecie strzeleckim. Strażacy walczyli kilka godzin

  Pożar dużej hali z drewnem w powiecie strzeleckim. Strażacy walczyli kilka godzin

  (Fot. OSP Zawada )

   <i>(Fot. KW PSP Opole)</i>

  (Fot. KW PSP Opole)

  Kilka godzin strażacy walczyli z pożarem hali z drewnem przy tartaku w miejscowości Grodzisko w powiecie strzeleckim. W kulminacyjnym momencie w akcji brało udział 14 zastępów straży.


  Zgłoszenie o pojawieniu się ognia w hali z drewnem położonej przy miejscowym tartaku wpłynęło do strzeleckich służb ratunkowych w środę 21 lipca około godziny 20.00. Na miejsce zadysponowano kilkanaście zastępów straży pożarnej w tym 3 zastępy straży pożarnej z JRG Strzelce Opolskie oraz zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z powiatów strzeleckiego, Opola i krapkowickiego.  Po dojeździe na miejsce pierwszego zastępu zastano objętą całą ogniem hale o wymiarach 30x15x10 wypełnioną drewnem. Kierujący Działaniem Ratowniczym poprosił o zadysponowanie dodatkowych sił i środków.

  Około godziny 22.00 strażakom udało się opanować ogień, a działania gaśnicze trwały do godziny 3.00 w nocy ze środy na czwartek. Na szczęście nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Na tę chwilę nie wiadomo, co spowodowało rozprzestrzenienie się ognia w hali - będzie to ustalać policja.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".