• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2238
  • Dodano: 2021-07-22 / 10:50
  • Komentarzy: 0

  Wakacyjny Piknik Rodzinny już w sobotę 24 lipca!

  (Fot. TVP3 Opole)

  Piknik Rodzinny odbędzie się 24 lipca na Błoniach Politechniki Opolskiej. Zabawa dla całych rodzin rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do 18.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


  Konkursy, pokazy tańca, pokazy wyposażenia strażackiego i policyjnego, dmuchańce, spotkania z alpakami, warsztaty Akademii Edukacyjnej czy disco, to tylko część programu jaki będzie miał miejsce w tym dniu - a to wszystko bezpłatnie na błoniach Politechniki Opolskiej.

  24 lipca to dzień dla całych rodzin. Z pewnością najmłodsi mieszkańcy naszego miasta będą mogli wybierać w atrakcjach przez cały czas trwania wydarzenia. O godzinie 13.30 dla fanów piłki nożnej niesamowite ewolucje z piłką przedstawi Dawid Krzyżowski, a po nim odbędzie się pokaz tańca z warsztatami z tańca dla dzieci. O 15.00 wystąpią siostry Wajs i Stonoga, a po nich dyskotekę dla dzieci poprowadzi DJ One Brother.

  - Zapraszamy do udziału małych mieszkańców miasta, gdzie z bliska będzie można obejrzeć pojazd gaśniczy, sprzęt na jego wyposażeniu, a także wziąć udział w innych atrakcjach, które przygotowali strażacy - informuje Komenda Wojewódzka PSP w Opolu.

  Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do godziny 18.00 na Błoniach Politechniki Opolskiej przy ulicy Mikołajczyka.
  Patronat 24opole
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".