• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 10385
  • Dodano: 2021-10-09 / 15:38
  • Komentarzy: 1

  W Mechaniczniaku oficjalnie zakończono sezon motocyklowy

  Po 1,5 rocznej przerwie związanej z obostrzeniami pandemicznymi, wraca tradycyjne zakończenie sezonu motocyklowego w opolskim Mechaniczniaku.


  Warkot motocyklowych silników, tuning i pokazy dawnych maszyn - tym akcentem Zespół Szkół Mechanicznych w Opolu zakończył sezon motocyklowy w ramach wydarzenia XVI ZSMotka 2021. W programie tradycyjnie pojawiły się różne konkursy, pokazy i prezentacje motocyklowe. Na otwarciu imprezy pojawiło się mnóstwo fanatyków dwukołowej jazdy. Wśród nich uczniowie opolskiego "mechaniczniaka", absolwenci i pasjonaci klasycznych jak i tuningowanych maszyn.

  - Zakończenie sezonu to taka nasza impreza symboliczna. Nie mamy zamiaru rezygnować z poruszania się naszymi maszynami, przynajmniej jeszcze nie teraz. Jest to nasze tradycyjne, oficjalne zakończenie, któremu towarzyszy szereg zabaw, które uwielbiamy. Każdy mógł przyjechać swoim motocyklem i pochwalić się przed znajomymi, co potrafi - mówi Karol, uczeń ZSM.

  Wykaz konkursów dla zmotoryzowanych w trakcie XVII ZSMotki:
  1. Rasowa bestia - czyli konkurs tuningu; brany pod ocenę będzie tuning wizualny, mechaniczny i elektroniczny bez podziału na kategorie pojemnościowe;
  2. Klasyk jesieni 2021 - konkurs z podziałem na motocykle i motorowery; warunek udziału wiek sprzętu, to co najmniej 25 lat i większość podzespołów fabryczna z epoki produkcji;
  3. Mega sound - konkurs głośności klaksonów bez podziału na kategorie pojemnościowe;
  4. Sprint leniwca - konkurs najwolniejszego przejazdu w parach bez podziału na kategorie pojemnościowe;
  5. Odjechany wydech 15 edycja - konkurs głośności wydechów z podziałem na trzy kategorie pojemnościowe:
  - do 125 ccm
  - do 250-600 ccm
  - powyżej 600 ccm.

  Zdjęcie (1/23)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-10-10 08:42:48 [194.29.183.*] id:1622740  
  KK 35947: Napisał postów [2279], status [Szycha] Reputacja
  Pytanie zasadnicze, ilu z nich jeździ zgodnie z przepisami i ilu nie dożyje z własnej winy do następnego sezonu? Nie denerwujcie się, wiem że to zawsze wina puszek.... :)

  Nick:
  Treść: