• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1856
  • Dodano: 2021-07-05 / 12:23
  • Komentarzy: 0

  Namysłów: 3 latek wypadł z okna na 1 piętrze

  Namysłów: 3 latek wypadł z okna na 1 piętrze
   <i>(Fot. KPP Namysłów)</i>

  (Fot. KPP Namysłów)

  Chłopiec z obrażeniami wewnętrznymi ciała i złamaniem kończyn został przetransportowany do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Wstępnie policjanci na miejscu ustalili, że był to najprawdopodobniej nieszczęśliwy wypadek.

  3-latek miał pod nieuwagę pilnujących go mamy i babci wejść na parapet, a następnie szarpiąc za klamkę otworzyć okno i wypaść na trawnik. Do tego przykrego zdarzenia doszło w poniedziałek 5 lipca z samego rana.

  - Przed godziną 6.00 rano oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o leżącym na trawniku małym chłopcu. Okazało się, że to 3-latek, który chwilę wcześniej wypadł z okna na 1-piętrze jednego z bloków przy ulicy Reymonta w Namysłowie. Na miejsce zdarzenia natychmiast został zadysponowane wszystkie służby. Wstępnie policjanci na miejscu ustalili, że był to najprawdopodobniej nieszczęśliwy wypadek - informuje asp. Paweł Chmielewski, oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie.

  Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości obu kobiet, był trzeźwe. Na miejscu w dalszym ciągu pracują policjanci, którzy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego przykrego zdarzenia.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".