• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1976
  • Dodano: 2021-06-30 / 19:00
  • Komentarzy: 0

  Na obwodnicy Paczkowa wywrócił się samochód ciężarowy. Na jezdnię wysypał się ładunek

  Na obwodnicy Paczkowa wywrócił się samochód ciężarowy. Na jezdnię wysypał się ładunek

  (Fot. OSP KSRG Kamienica)

  Nieuwaga kierowcy samochodu ciężarowego doprowadziła do zablokowania obwodnicy Paczkowa. Samochód "położył" się na drodze, a zawartość, którą przewoził wysypała się na jezdnię.


  Informacja o zdarzeniu drogowym na Drodze Krajowej nr 46 w ciągu obwodnicy Paczkowa wpłynęła do służb ratunkowych w środę 30 czerwca o godzinie 14.13.

  Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej z JRG Paczków i OSP Kamienica, zespół ratownictwa medycznego i policję. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia wskazują, że 66-letni kierowca ciężarówki przewożącej worki z sadzą jechał z nadmierną prędkością. Nie opanował pojazdu, zjechał z drogi i przewrócił ciężarówkę na bok. Z pojazdu wysypał się przewożony towar, który stworzył dodatkowe utrudnienia.

  Droga w miejscu zdarzenia została zablokowana, a policja wyznaczyła objazdy dla wszystkich podróżnych przez Paczków. Zgodnie z ustaleniami, utrudnienia powinny zakończyć się około godziny 20.00.

  Kierujący samochodem ciężarowym nie doznał obrażeń. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".