• Wyświetleń: 2863
  • Dodano: 2021-06-30 / 15:10
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Nowy wymiar kina w Opolu od 2 lipca

  Już za trzy dni, w najbliższy piątek, mieszkańcy Opola i okolicznych miejscowości będą mogli oglądać najlepsze filmy w drugim w mieście kinie sieci Helios. Sześć klimatyzowanych sal wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt, miejsca dla ponad 900 kinomanów, w tym wygodne podwójne kanapy, a nawet rozkładane fotele, znakomity repertuar pełen premier - takie właśnie będzie nowe kino w CH Karolinka!

  Z okazji wielkiego otwarcia w dniach 2-4 lipca sieć Helios przygotowała dla widzów filmowy weekend pełen wrażeń. W quizach z Kołem Fortuny będzie można wygrać mnóstwo upominków, a w konkursie głównym zdobyć także atrakcyjne nagrody-niespodzianki. Ponadto sieć organizuje wyjątkowy seans filmu "Bodyguard i żona zawodowca" - aby zdobyć podwójne zaproszenie na sobotni pokaz w sali Dream, wystarczy odrobina kreatywności i oryginalny pomysł... Szczegóły dotyczące konkursów dostępne są na stronie: www.helios.pl/opole.

  "Jesteśmy dumni, że już za kilka dni będziemy mogli zaprosić opolskich kinomanów do tak wyjątkowego miejsca! Najnowsze kino Helios to nie tylko klimatyczne miejsce spotkań czy nowości filmowe na wielkim ekranie, ale także przestrzeń, która dzięki najnowocześniejszej technologii przeniesie naszych gości w nieznany dotąd w Opolu wymiar kina. Zależy nam na tym, aby każda wizyta w naszych obiektach była niepowtarzalnym doświadczeniem. Wierzę, że nasi widzowie docenią także to miejsce" - mówi Joanna Domagała, Dyrektor Zespołu kin Helios w Opolu.

  Helios w CH Karolinka gwarantuje niesamowite doznania audiowizualne w sześciu komfortowych, klimatyzowanych salach. To wszystko za sprawą nowoczesnych rozwiązań: przestrzennego dźwięku Dolby ATMOS oraz DOLBY 5.1, najnowszej generacji projektorów Christie 4K, technologii DepthQ oraz światowej jakości ekranów do projekcji 2D i 3D.

  W dwóch salach sieć zaprezentuje unikalny koncept - Helios Dream, będący odpowiedzią na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Sale, wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w szerokie, rozkładane fotele, system dźwięku Dolby Atmos i obraz w rozdzielczości 4K, z pewnością sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających kinomanów.

  Już od pierwszego dnia działalności najnowszy opolski Helios zadba o szeroki wybór premier w repertuarze. Z myślą o rodzinach wyświetlone zostaną animacja "Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności" oraz "Raya i ostatni smok" - nowy film Walt Disney Animation Studios. Fanów kina akcji ucieszą najbardziej wyczekiwane kontynuacje wielkich kinowych hitów: "Szybcy i wściekli 9" oraz "Bodyguard i żona zawodowca". Na miłośników mocnych filmowych wrażeń czekać będą natomiast mrożący krew w żyłach horror "Sanktuarium" oraz porywający thriller "Nikt".

  Poza wyświetlaniem regularnego repertuaru drugie opolskie kinie Helios zaoferuje swoim widzom także różnorodne Projekty Specjalne, wśród których warto wymienić Kino Kobiet - wyjątkowe seanse tylko dla pań, Kino Konesera - cykliczne pokazy filmów wybitnych reżyserów, najlepszych produkcji kina niezależnego nagradzanych na międzynarodowych festiwalach, Nocne Maratony Filmowe - jedyne w swoim rodzaju przeżycie dla prawdziwych miłośników kina. Specjalnie z myślą o młodych widzach w co drugą niedzielę miesiąca kino organizować będzie Filmowe Poranki z bajkowym repertuarem, wzbogacone licznymi atrakcjami oraz konkursami.

  W oczekiwaniu na seans filmowy widzowie będą mogli odprężyć się w Helios Café, gdzie w miłej atmosferze serwowane są pyszna kawa, świeżo wyciskane soki oraz ciasta, lody w wielu smakach oraz inne smaczne desery. Zaś w ofercie barów kinowych znaleźć będzie można pyszny popcorn, zarówno karmelowy, jak i solony, oraz przeróżne napoje i przekąski.

  Najnowsze kino Helios to unikalna przestrzeń, która dzięki najnowocześniejszej technologii przeniesie wszystkich miłośników wielkich filmowych wrażeń w nieznany dotąd w Opolu wymiar kina, a każda wizyta będzie naprawdę niepowtarzalnym doświadczeniem! Zapraszamy na porywające seanse już od piątku, 2 lipca.

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".